ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ (OVOV)

Okresní kolo

soutěž družstev – 3. místo

soutěž jednotlivců (podle ročníku narození a pohlaví) – Jan Kotýnek (3.), Linda Malá (2.), Václav Bukovský (3.), Klára Jiříková (3.), Jakub Šimsa (2.), Sebastian Zrun (4.), Štefan Haragal (4.), Jakub Dráb (6.), Anna Pražáková (9.), Eliška Sodomková (5.), Veronika Růžičková (19.), Dita Urbanová (22.), Jana Frčková (22.)

Krajské kolo

soutěž družstev – 17. místo

soutěž jednotlivců – Linda Malá (3.), Jakub Kolář (12.), Lucie Trávníčková (17.), Adriana Málková (15.), Václav Bukovský (16.), Jakub Dráb (23.), Anna Pražáková (23.), Jana Frčková (35.), Štefan Haragal (30.)

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYBÍJENÁ

Okresní kolo

chlapci – 1. místo (M. Kabelka, J. Kotýnek, M. Podolský, V. Soulek, J. Kutil, D. Martin, T. Martínek, Š. Úradník, V. Bukovský, D. Gregor, R. Radouch, S. Zrun)

dívky – 4. místo (J. Mikešová, L. Malá, S. Laumannová, L. Modrová, A. Pelcová, L. Prágerová, B. Remtová, Ka. Táborská, K. Tlamsová, N. Kořenská, E. Štiaková, K. Gregorová)

Krajské kolo

chlapci – 1. místo (M. Kabelka, J. Kotýnek, V. Soulek, J. Kolář, J. Kutil, D. Martin, Š. Úradník, V. Bukovský, D. Gregor, R. Radouch, O. Vlček, S. Zrun)

Republikové finále

chlapci – 1. místo (M. Kabelka, J. Kotýnek, V. Soulek, J. Kolář, J. Kutil, D. Martin, Š. Úradník, V. Bukovský, D. Gregor, R. Radouch, O. Vlček, J. Kochta)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠTAFETOVÝ POHÁR

Okresní kolo

7. místo (N. Popelová, E. Samcová, S. Horáková, T. Chalupová, T. Jiřík, D. Růžička, V. Kutil, D. Molhanec, J. Kotýnek, E. Štiaková, L. Malá, J. Kolář, S. Laumannová, Ka. Táborská, O. Vlček, S. Zrun)

doplňková disciplína skok daleký – T. Jiřík 1. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MLADÝ ZÁCHRANÁŘ

  1. kolo – tým Pět Princezen – 12. místo (E. Vokálová, Kl. Táborská, K. Vyžrálková, A. Tampierová, M. Kroupová)

 

EUROREBUS A EUROREBUS JUNIOR

Krajské kolo

EJ – 4. místo (S. Holíková, O. Valenta, R. Pechánek)

soutěž školních tříd

  1. A – 20. místo (A. Dovina, J. Skoblík, L. Trávníčková)
  2. B – 21. místo (D. Hrdina, R. Lukšík, V. Štumbauer)
  3. A – 24. místo (M. Dolejší, J. Dráb, V Růžičková)
  4. B – 10. místo (D. Pischková, R. Pischek, A. Pražáková)
  5. A - 30. místo (F. Bouda, J. Hrdina, Pa. Mrázek)
  6. B – 28. místo (M. Rothschedl, M. Tupý, K. Pytlíková)
  7. A – 17. místo (M. Mendel, R. Petr, A. Šubrtová)
  8. B – 9. místo (O. Slavík, A. Vališová, E. Vokálová)

soutěž jednotlivců

  1. Hrdina (ZŠ01) – 18. místo
  2. Vokálová (ZŠ02) – 18. místo

Celostátní finále

EJ – 34. místo